WhatsApp Butonu

Shopify

 + Cosity

Shopify, WooCommerce ya da kendi satış platformunuz üzerinden satış yaparken, Cosityship'in hızlı ve güvenilir hizmetlerine güvenin!

Shopify Entegrasyonu ile Sorunsuz Kargo ve Lojistik Hizmetleri

Cosityship'in Shopify ile Entegrasyonu

Cosity Shipment olarak, Shopify üzerinden satış yapan işletmeler için özel entegrasyon çözümleri sunuyoruz. E-ticaret platformunuzdan, kargo ve lojistik süreçlerinize kadar olan bütün aşamada sizlere destek oluyor, ürünlerinizi müşterilerinize hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırıyoruz.

Tek Tıklamayla Kargo İşlemleri

Entegrasyonumuz sayesinde, siparişlerinizi tek tıklamayla Cosity Shipment sistemine iletebilir ve kargo sürecini kolayca yönetebilirsiniz. Siparişlerinizi otomatik olarak takip edebilir ve müşterilerinize kargo bilgilerini anında iletebilirsiniz.

Özelleştirilmiş Kargo Çözümleri

Her işletme ve ürün farklıdır. Cosity Shipment, özelleştirilmiş kargo ve lojistik hizmetleri ile benzersiz, özel talep veya sıra dışı gönderi durumları için çözümler sunar. Böylece, tüm gönderi ihtiyaçlarınıza uygun çözümler bulabilir ve müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

Avantajlı Kargo Fiyatları

Cosityship'in geniş lojistik ağı ve Shopify entegrasyonu sayesinde, avantajlı kargo fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Hem yurt içi hem de yurt dışı gönderilerinizde maliyetleri düşürerek kar marjınızı artırabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Kargo Takibi

Müşterilerinizin, siparişlerini gerçek zamanlı olarak takip edebilmeleri, e-ticaret deneyimini olumlu etkiler. Shopify entegrasyonumuz sayesinde, müşterilerinize otomatik kargo takip bilgileri sağlayabilir ve onların satın alma sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamalarını sağlayabilirsiniz.

Teknik Destek ve Danışmanlık

Shopify entegrasyonu sürecinde ve sonrasında, teknik destek ve danışmanlık hizmetlerimizle yanınızdayız. Kargo ve lojistik süreçlerinizin sorunsuz bir şekilde işlemesi için gereken tüm detayları sizinle paylaşıyor ve size özel çözümler sunuyoruz.

Cosity Shippment Shopify entegrasyonu, e-ticaret işletmenizin kargo ve lojistik süreçlerini kolaylaştırır ve optimize eder. Müşterilerinize daha iyi hizmet vermek ve işletmenizin verimliliğini artırmak için Cosityship'in sunduğu entegrasyon çözümlerinden yararlanın.

Tüm Hizmetler