WhatsApp Butonu

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Cosity Shipment Yönetim Paneline erişiminiz tamamen bu sözleşmeyi kabulünüze ve bu sözleşme ile belirlenen şartlara uymanıza bağlıdır. Şayet bu sözleşmede yazan herhangi bir koşulu kabul etmiyorsanız, lütfen Yönetim Paneline erişiminizi sonlandırınız. Yönetim Paneliye erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde, koşulsuz ve kısıtlamasız olarak, işbu sözleşme metninin tamamını kabul ettiğinizin, tarafımızca varsayılacağını lütfen unutmayınız.

https://cosityship.com web Yönetim Paneli Cosity Shipment tarafından yönetilmekte olup, bundan sonra YÖNETİM PANELİ olarak anılacaktır. İşbu Yönetim Paneliye ilişkin Kullanım Koşulları, yayınlanmakla yürürlüğe girer. Değişiklik yapma hakkı, tek taraflı olarak YÖNETİM PANELİ’ye aittir ve YÖNETİM PANELİ üzerinden güncel olarak paylaşılacak olan bu değişiklikleri, tüm kullanıcılarımız baştan kabul etmiş sayılır.

Gizlilik

Gizlilik, ayrı bir sayfada, kişisel verilerinizin tarafımızca işlenmesinin esaslarını düzenlemek üzere mevcuttur. YÖNETİM PANELİ’yi kullandığınız takdirde, bu verilerin işlenmesinin gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştiğini kabul edersiniz.

Hizmet Kapsamı

Cosity Shipment olarak, sunacağımız hizmetlerin kapsamını ve niteliğini, yasalar çerçevesinde belirlemekte tamamen serbest olup; hizmetlere ilişkin yapacağımız değişiklikler, YÖNETİM PANELİ’nde yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

Telif Hakları

YÖNETİM PANELİ’de yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, resimler, ses dosyaları ve kullanılan yazılımın sahibi(bundan böyle ve daha sonra “içerik” olarak anılacaktır) Şirket Adı olup, tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın Yönetim Paneli içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Genel Hükümler

Kullanıcıların tamamı, YÖNETİM PANELİ’yi yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki     herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. YÖNETİM PANELİ dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki,     hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. İşbu iş ve eylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri     zararlardan dolayı YÖNETİM PANELİ’nin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

YÖNETİM PANELİ’de mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak için elimizden geleni     yapmaktayız. Lakin gösterdiğimiz çabaya rağmen, bu bilgiler, fiili değişikliklerin gerisinde     kalabilir, birtakım farklılıklar olabilir. Bu sebeple,     Yönetim Paneli içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca, açık veya zımni, herhangi bir garanti     verilmemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır.

YÖNETİM PANELİ’de üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri tarafımızca bilinmeyen diğer web Yönetim Panelilerine,     uygulamalara ve platformlara köprüler (hyperlink) bulunabilir. YÖNETİM PANELİ, işlevsellik yalnızca bu Yönetim Panelilere     ulaşımı sağlamakta olup, içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

YÖNETİM PANELİ’yi virüslerden temizlenmiş tutmak konusunda     elimizden geleni yapsak da, virüslerin tamamen bulunmadığı garantisini     vermemekteyiz. Bu nedenle veri indirirken, virüslere karşı gerekli önlemi almak, kullanıcıların sorumluluğundadır. Virüs vb. kötü amaçlı programlar, kodlar veya     materyallerin sebep olabileceği zararlardan dolayı sorumluluk kabul     etmemekteyiz.

YÖNETİM PANELİ’de sunulan hizmetlerde,     kusur veya hata olmayacağına ya da kesintisiz hizmet     verileceğine dair garanti vermemekteyiz. YÖNETİM PANELİ’ye ve Yönetim Panelinin     hizmetlerine veya herhangi bir bölümüne olan erişiminizi önceden     bildirmeksizin herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz.

Yönetim Panelimizde üyelerimizin paylaştığı tüm kendi şirketlerine ait sorumluluklar (ürün bilgileri, şirket bilgileri vb.) sorumluluğu tamamen kendilerine aittir.

Diğer platformlarla ve/veya pazaryeri entegrasyonlarından kaynaklanabilecek sorumluluklar kullandığımız entegrasyon sistemlerini bağlı tutar Odoo firmasının entegrasyonunu kullanmaktayız.

Depolama Süresi Fiyatlandırma Koşulları

Depomuzda tutulan ürünlerin depolama süresi 6 ayı aştığında, her 6 ayda bir qubic fiyatına %10 ek ücret alınır.

Ek ücret, depolama süresinin sonunda fatura edilir ve ödeme süresi 15 gün olarak belirlenir.

Ödeme yapılmadığı takdirde, depolama süresi sona eren ürünlerin depolama hizmeti sonlandırılır. Ürünler için imha süreci başlatılır.

Depolama Alanı Satın Alma Ve İmha

Abonelik dışında aylık depolama alanı satın alan müşterilerin, depolama alanlarını 30 gün süreyle kullanma hakkı vardır.

30 gün sonunda yenileme ve/veya ödeme yapmayan müşterilerin depolama alanlarındaki ürünler, imha bedeli karşılığında imha edilir.

İmha bedeli, müşterinin bakiyesinden düşülür eğer bakiye yeterli değilse eksi bakiye olarak sisteme yansıtılır.