WhatsApp Butonu

Sık Sorulan Sorular

Gönderimlerimi planlarken danışmanlık hizmeti alabilir miyim?

Evet, gönderimlerinizi planlarken profesyonel danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz, teknik ekibimiz ve profesyonel saha ekibimiz güvenli bir gönderim için ihtiyacınız olduğunda yanınızdadır.

Farklı boyut ve ağırlıktaki ürünler için gönderim çözümleriniz var mı?

Evet, çeşitli boyut ve ağırlıktaki ürünler için uygun gönderim çözümlerimiz bulunmaktadır.

Çoklu adreslere gönderim yapabilir miyim?

Evet, çoklu adreslere gönderim yapmanıza olanak tanıyan esnek gönderim seçenekleri sunuyoruz.

Gönderilerim için hacim bazlı indirimler alabilir miyim?

Evet, gönderi hacminize bağlı olarak indirimli tarifelerimizden yararlanabilirsiniz.

Kargo sürecinde oluşabilecek sorunlar için destek hattınız var mı?

Evet, Whatsapp destek hattımız gönderim ve kabul süreçlerinde oluşabilecek sorunlarda yanınızdadır.

Özel günler için lojistik planlama yapıyor musunuz?

Evet, tatil sezonları ve özel günler için önceden planlama yaparak, yoğun dönemlerde bile sorunsuz gönderim sağlıyoruz.

Paketleme malzemeleri çevre dostu mu?

Kullandığımız paketleme malzemelerinin çevre dostu olduğunu taahhüt ediyoruz, bu da işletmenizin yeşil politikalarına uygun düşer.

Ürün iadeleri için nasıl bir süreç uyguluyoruz?

İade sürecinde müşterilerinize sizin adınıza hızlı ve kolay bir deneyim sunmak için etkili ve basit iade yönetimi hizmetleri sağlıyoruz.

Müşteri hizmetleri desteğiniz var mı?

Evet, müşteri hizmetleri ekibimiz, sorularınız ve ihtiyaçlarınız için haftanın 7 günü sizlere destek sağlamaktadır.

Ürünlerimi depolarınıza nasıl gönderebilirim?

Ürünlerinizi Türkiye'den depomuza getirene kadar bütün süreçleri sizin için üstlenebileceğimiz çeşitli seçenekler sunuyoruz. Ayrıntılar için bize Whatsapp hattımızdan ya da iletişim formu aracılığıyla iletişime geçin!

Zamanında gönderim garantisi veriyor musunuz?

Evet, tüm gönderilerimiz için zamanında gönderim garantisi sunuyoruz, böylece müşterilerinizin beklentilerini karşılamış olursunuz.

Hediye paketi yapma seçeneğiniz var mı?

Evet, müşterileriniz için ürünleri hediye paketi yaparak gönderme seçeneği sunuyoruz.

Sürdürülebilir lojistik uygulamalarınız var mı?

Sürdürülebilir ve çevre dostu lojistik partnerlerimiz sayesinde, ekolojik ayak izinizi ve operasyon maliyetlerinizi azaltmaya yardımcı oluyoruz.

Hacimli veya ağır ürün gönderimleri için destek sunuyor musunuz?

Evet, büyük hacimli veya ağır ürünleriniz için palet bazlı gönderim dahil özel lojistik çözümler ve destek hizmetleri sunuyoruz.

Ürünlerim için sigorta hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, talebinize binaen tüm gönderileriniz için ekstra kapsamlı sigorta hizmetleri sunuyoruz, ürünlerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Özel etiketleme servisi sunuyor musunuz?

Evet, ürünleriniz için özelleştirilmiş etiketleme seçenekleri sunuyoruz, böylece markanızın tanınırlığını ve ürünlerinizin cazibesini artırabilirsiniz.

Küçük eşya gönderileri için indirimli tarifeleriniz var mı?

Küçük eşya gönderileri için özel uygun tarifelerimiz mevcut, takipli ya da takipsiz gönderi seçeneklerimiz maliyetinizi düşürmenize yardımcı oluyoruz.

Gıda ürünleri için soğuk zincir lojistiği var mı?

Evet, gıda ürünlerinizin tazeliğini korumak için soğuk zincir lojistik hizmetleri sağlıyoruz.

Fragil ürünler için ekstra koruma imkanı sağlıyor musunuz?

Talebinize göre kırılabilir ürünleriniz için ekstra koruma ve özel paketleme hizmeti sunuyoruz, böylece ürünleriniz güvende kalır.

Kargolarımı nasıl takip edebilirim?

Her gönderi için sağladığımız kargo takip numarası ile ürünlerinizin yerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Ürünlerin paketlemesi nasıl yapılıyor?

Ürünlerinizin güvenliği bizim için önemlidir. Özel paketleme tekniklerimiz ve dayanıklı malzemelerimizle, ürünlerinizin taşıma sırasında zarar görmesini önleriz.

Prime by merchant hizmeti sağlıyor musunuz?

Evet, müşterilerimize Prime by Merchant hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde, ürünlerinizi Amazon Prime müşterilerine daha hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırabilirsiniz, bu sizi rakiplerinizin önüne geçirir.

Ürünlerim Yolda Bozulma/Kırılma Riskine Karşı Nasıl Korunuyor?

Ürünlerinizin güvende olması bizim için önceliklidir. Bu nedenle özenle paketleme ve dayanıklı malzemeler kullanarak, yolda bozulma veya kırılma risklerini minimuma indiriyoruz.

Ürünlerimi Kargolarken Takip Numaralı mı Gönderiyorsunuz?

Evet, Deutsche Post'un bazı hizmetleri hariç tüm gönderilerimiz için sigortalı ve takip numaralı kargo seçenekleri sunuyoruz, böylece ürünlerinizin nerede olduğunu her zaman bilebilirsiniz.

Ürünlerimin İçine Flyer ve/veya Not Bırakabilir miyim?

Elbette, müşteri memnuniyetini artırmak ve marka bilinirliğinizi güçlendirmek adına ürünlerinizin içine özel notlar veya flyerlar eklemeniz mümkündür. Bu hizmetimizle, müşterilerinizle daha kişisel bir bağ kurabilirsiniz.

Ürünlerimi Set Olarak Satmak İstiyorum, Hazırlıklarını Siz Yapabilir misiniz?

Kesinlikle, ürünlerinizi set halinde hazırlayıp, paketleme ve kargo süreçlerini de profesyonelce yönetebiliriz. Set olarak satış yapmanız, müşterilere daha fazla değer sunmanıza ve satışlarınızı artırmanıza olanak tanır.

Hangi Kargo Partnerleriyle Çalışıyorsunuz?

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına DHL, DPD, Deutsche Post ve UPS gibi sektörün önde gelen kargo partnerleriyle çalışıyoruz. Kargo partnerlerimiz, ürünlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilerinize ulaştırma konusunda deneyimlidir.

Ürünlerimi size nasıl ulaştırabilirim?

Her türlü kargo yoluyla ürünlerinizi Hildesheim'daki güvenlikli depomuza ulaştırabilirsiniz. Depomuz Avrupa Ticaret geçiş güzergahında bulunmaktadır. Destek veya nakliye çözümü önerisi için bize ulaşın, size hızla yardımcı olacağız.

Cosityship ile Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Cosityship ile çalışmanın pek çok avantajı vardır: düşük operasyonel maliyetler, hızlı ve güvenilir kargo hizmetleri, profesyonel sipariş yönetimi, ve çok daha fazlası. İşinizi büyütmeniz için ihtiyacınız olan tüm destek ve araçları sağlıyoruz. Amazon FBA için yeniden paketleme, poşetleme, etiketleme gibi hizmetlerimizin yanı sıra FBM, Etsy, eBay, Kaufland, Bol.com ya da diğer pazaryerleri ya da kendi online mağazanızdan gerçekleşen satışlarınızın günlük olarak tüm Avrupa ve dünyaya hızlı biçimde yollanması ve iade kabul işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Hizmetlerinizden hangi hızda yararlanmaya başlayabiliriz?

Eğer şirket kurma ihtiyacınız yoksa, ürünlerinizi direkt olarak depomuza gönderebilirsiniz. İhtiyaçlarınız için hemen buradan bize ulaşın, hızla size geri dönüş yaparız. Eğer şirket kurma zorunluluğunuz varsa, bu süreç yaklaşık 10 gün sürer. Şirketiniz kurulduktan sonra ürünlerinizi bize gönderin; bu ürünler 48 saat içinde satışa veya Amazon depolarına gönderime hazır olacaktır.

Ne Sıklıkta Kargo Gönderiyorsunuz?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak, gönderimlerimiz günlük veya haftalık olarak düzenlenmektedir. Hafta içi her gün, saat 15'e kadar olan siparişlerinizi hızla kargoya teslim ediyoruz. İşbirliği yaptığımız kargo şirketleri DHL, DPD ve Deutsche Post, Hannover'de geniş tesis ve hacimlere sahip oldukları için, gün içerisinde Almanya'nın her bölgesine ve Avrupaya birçok sefer düzenleyerek ürünlerinizin müşterilerinize en hızlı şekilde ulaşmasını sağlarlar. Bu sayede, ürünleriniz bekleme süresi olmadan hızlıca alıcılarına ulaşır.

Hangi Ülkelere Kargo Hizmeti Sunuyorsunuz?

Geniş kargo ağımız ve güçlü lojistik partnerlerimiz sayesinde, müşterilerimiz için global ölçekte gönderim çözümleri sunabilmekteyiz. Amazon'un Avrupa Birliği'ndeki pazaryeri depolarına ve dünya genelinde birçok farklı ülkeye hızlı ve güvenilir gönderim hizmetleri sağlıyoruz. Daha fazla bilgi ve özelleştirilmiş gönderim seçenekleri için, lütfen bizimle iletişime geçin. Bu sayede işletmeniz, geniş kapsamlı kargo çözümlerimizle müşterilerinize daha hızlı ve daha etkili bir şekilde ulaşabilir.

Ebay veya Kendi Mağazamdan Yaptığım Satışlar İçin Gönderim Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Elbette, Amazon satışlarınızın dışında, eBay ve Etsy gibi pazaryerlerinde veya Shopfiy ve Woocommerce´de kendi online mağazanızdan gerçekleştirdiğiniz satışlar için de gönderim hizmeti sağlıyoruz. Akıllı sistem entegrasyonumuz sayesinde, satış işlemlerinizi kolaylıkla yönetebilir ve kargo takip bilgilerini müşterilerinizle hızlıca ve otomatik olarak minimum emekle paylaşabilirsiniz. Bu, müşteri memnuniyetini artırmaya yardımcı olur. Ayrıca, servisimiz birçok yaygın online mağaza platformuyla uyumludur. Platformunuzun uygunluğunu kontrol etmek için bizimle iletişime geçin.